DŮLEŽITÉ: Změny v letním semestru- informace o studiu, výjezdy Erasmus a akce katedry

Datum: 17.02.2015
Vážené studentky, vážení studenti, na 24. 2. pro vás připravujeme několik důležitých sdělení, týkají se změn v letním semestru, možností vašeho studia v zahraničí v rámci výměn programu Erasmus plus, finanční podpory pro jiné výjezdy do zahraničí, chystaných akcí katedry.

Vážené studentky, vážení studenti,

Kde a kdy: Místnost A10, Aula, 24. 2. 2015

16.00 - 17.00. Společná část pro bakalářské i magisterské studenty

17.00 - 17.30 Bakalářští studenti - změny ve výuce.

17.30 - 17.45 Přestávka

17.45 - 18.15 Magisterští studenti - změny ve výuce.

PŘIJĎTE VŠICHNI, DŮLEŽITÉ!

Máte tím možnost se podrobně zeptat na vše, co vás ohledně studia na Katedře religionistiky zajímá.

PROSÍM PŘEDÁVEJTE SI INFORMACI O SETKÁNÍ MEZI SEBOU, NĚKTEŘÍ STUDENTI PODLE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ UNIVERZITNÍ E-MAIL NEPOUŽÍVAJÍ.

Těšíme se na setkání.

Za Katedru religionistiky FF UPa