Informace pro končící studenty

Datum: 25.03.2014
termín DIPR, BCPR, odevzdání prací

Milí studenti jdoucí ke květnovým státnicím,

na 31. 3. 2014 pro vás byl vypsán termín DIPR a BCPRR. Přihlaste se!

Své závěrečné práce odevzdáte na sekretariát dne 31. 3. 2014 do 15:00 hod., pro dřívější odevzdání mne kontaktujte.

Splnění zápočtu je podmíněno odevzdáním práce na sekretariát 1x pevná vazba, 2x kroužková (1 kroužková vazba vám bude po státnicích vrácena zpět), nahráním práce v pdf. do STAGu  pod správným názvem souboru (vše viz info kvalifikační práce Univerzitní knihovna – časté dotazy), vložením údajů ANOTACE, KLÍČOVÁ SLOVA v ČJ a AJ.

Při odevzdání práce bude vše zkontrolováno  a pokud bude vše v pořádku, budete připsání do seznamu pro zapsání splněného zápočtu. Zápisy do indexů garantem předmětu doc. Ivanem Štampachem budou dne 4. 4. od 13:30 - 14:00 v jeho kanceláři . Odevzdání indexů na studijní oddělení je pro končící studenty do 9. 5. 2014.

Přihlášky k SZZk odevzdáváte na studijní oddělení.

M. Zákoutská, sekretariát KRe