Stipendium na podporu studia v zahraničí

Datum: 01.06.2016
Publikoval: Mgr. Lenka Zilvarová
Je tu další možnost získat až 15 000Kč na podporu zahraničního pobytu za účelem zlepšení jazychových schopností či na výzkum k absolventské práci!

Studenti bakalářských a navazujících magisterských oborů fakulty filozofické mají možnost získat stipendium na podporu zahraničního pobytu, který si sami zařídí za účelem zlepšení jazykových dovedností, pro výzkum k absolventské práci, absolvování studentské praxe apod.

Zahraniční pobyt musí trvat minimálně 1 měsíc a student může žádat o podporu ve výši až 15.000,--Kč. Student si předem domluví spolupráci s oficiální institucí (univerzity, archivy, muzea).

V případě zájmu zašlete vyplněnou „Žádost o přiznání stipendia na podporu studia v zahraničí a Plán zahraničních mobilit“ – (návod je na studentském intranetu - viz Stipendium na podporu zahraničních mobilit) do 25.6.2016.

Žádost je rovněž nutné osobně doručit na studijní oddělení.

S případnými dotazy se můžete jako studenti KRE obrátit mimo jiné na Mgr. Lenku Zilvarovou.